Asociatia Vasiliada
Asociatia Vasiliada
Despre noi Stiri Programe Asezaminte sociale Sprijiniti-ne Contact
English version
Contact
Sediul central
Filiale
Programe
Asezaminte sociale
Raport anual 2012:
Raport anual - 2012
Raport anual 2010:
Raport anual - 2010
Raport anual 2008:
Raport anual - 2008
Raport anual 2006:
Raport anual - 2006
Donatii on-line
Doneaza online!
Contact - Programe

  1. In bratele mamei
    Program de sprijin pentru copil si familie
    Persoana de contact: Sorin Boboc
    Telefon: + 40.251.523.553
    E-mail: sorin.boboc@AsociatiaVasiliada.ro
  2. Imbunatatirea situatiei romilor
    Program de sprijinire a incluziunii sociale a romilor
    Persoana de contact: Anamaria Voila
    Telefon: + 40.251.521.040
    E- mail: anamaria.voila@AsociatiaVasiliada.ro
  3. Speranta.... pentru o noua viata”
    Program de sprijin pentru tineri postinstitutionalizati
    Persoana de contact: Emilia Diaconu
    Telefon: + 40.251.532.915
    E- mail: emilia.diaconu@AsociatiaVasiliada.ro
  4. Egalitatea intre oameni este… imuna la virusul HIV
    Program de sprijin pentru copii si tineri seropozitivi
    Persoana de contact: Elena Stanulica
    Telefon: +40.251.523.553
    E- mail: elena.stanulica@AsociatiaVasiliada.ro
  5. Eficient, nu deficient!
    Program de asistenta pentru persoanele cu deficiente de auz
    Persoana de contact: Pr. Adrian Stanulica
    Telefon: + 40.251.521.040
    E-mail: adrian.stanulica@AsociatiaVasiliada.ro
  6. Inimi puternice”
    Program de sprijin pentru persoane cu dizabilitati
    Persoana de contact: Bianca Loga
    Telefon: + 40.251.533.019
    E- mail: bianca.loga@AsociatiaVasiliada.ro
  7. Ingrijiri socio-medicale pentru varstnici si persoane cu dizabilitati, in regim rezidential şi ambulatoriu
    Persoana de contact: Pr. Adrian Circiumaru
    Telefon: +40.251.533.019
    E- mail: adrian.circiumaru@AsociatiaVasiliada.ro
  8. Sprijin pentru varstnici
    Program de ingrijiri la domiciliu pentru persoanele varstnice din Craiova
    Persoana de contact: Erica Keller
    Telefon: +40.251.533.019
    E- mail: erica.keller@AsociatiaVasiliada.ro
  9. Sprijin pentru sanatate
    Program de asistenta socio-medicală a persoanelor defavorizate din judeţul Gorj
    Persoana de contact: Georgiana Branzan
    Telefon: + 40.788.037.066
    E- mail: georgiana.branzan@AsociatiaVasiliada.ro
  10. Ajutor de urgenta
    Program de asistare a persoanelor aflate în situatii de criza
    Persoana de contact: Bianca Loga
    Telefon: +40.251.533.019
    E- mail: bianca.loga@AsociatiaVasiliada.ro
Acasa Despre noi Stiri Programe Asezaminte Sprijiniti-ne! Contact Webmail