[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Pagina urmatoare Ultima pagina
Anunt de atribuire pentru procedura de cumparare directa - servicii experti facilitatori si formare
proiect
19.03.2018
Detalii
Anunt de participare pentru procedura de cumparare directa - servicii in cadrul proiectului “Retea Regionala pentru Coeziune Sociala”
proiect
26.02.2018
Detalii
Proiect nou, in beneficiul persoanelor fara adapost
01.02.2018
Asociația Vasiliada implementează în perioada 01 Ianuarie – 31 Decembrie 2018 Proiectul „Subvenție Legea 34/1998”. Proiectul este finanțat de Ministerul Muncii și Justiției Sociale și vine în sprijinul beneficiarilor Centrului Social de Urgență pentru persoane fără adăpost „Sf. Vasile”.
Detalii
Anunț de participare pentru achiziția de servicii de pază
12.12.2017
Anunț de participare pentru achiziția de servicii de pază la obiectivul Centrul Social de Urgență pentru persoane fără adăpost „Sf. Vasile”
Detalii
Anunt de atribuire pentru procedura de cumparare directa - servicii traducere si interpretariat
Detalii
Anunt de atribuire pentru procedura de cumparare directa - servicii studii/cercetare si formare
Detalii
Anunt de atribuire pentru procedura de cumparare directa - servicii realizare materiale promotionale (servicii tipografice si conexe)
Detalii
Anunt de participare pentru procedura de cumparare directa - servicii de studii/cercetare si formare
21.07.2017
Detalii
Anunt de participare pentru procedura de cumparare directa - servicii traducere si interpretariat
21.07.2017
Detalii
Anunt de participare pentru procedura de cumparare directa - furnizare produse laptop si mobilier – scaune
18.07.2017
Sursa de finantare este Programul INTERREG V-A Romania-Bulgaria, Axa prioritara 5 - “An efficient region”, Obiectivul Specific 5.1 - “ To increase cooperation capacity and the efficiency of public institutions in a CBC context” Proiect “Retea Regionala pentru Coeziune Sociala” Cod proiect: 16.5.2.001.
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Pagina urmatoare Ultima pagina