[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Pagina urmatoare Ultima pagina
Anunt de atribuire pentru procedura de cumparare directa - servicii traducere si interpretariat
Detalii
Anunt de atribuire pentru procedura de cumparare directa - servicii studii/cercetare si formare
Detalii
Anunt de atribuire pentru procedura de cumparare directa - servicii realizare materiale promotionale (servicii tipografice si conexe)
Detalii
Anunt de participare pentru procedura de cumparare directa - servicii de studii/cercetare si formare
21.07.2017
Detalii
Anunt de participare pentru procedura de cumparare directa - servicii traducere si interpretariat
21.07.2017
Detalii
Anunt de participare pentru procedura de cumparare directa - furnizare produse laptop si mobilier – scaune
18.07.2017
Sursa de finantare este Programul INTERREG V-A Romania-Bulgaria, Axa prioritara 5 - “An efficient region”, Obiectivul Specific 5.1 - “ To increase cooperation capacity and the efficiency of public institutions in a CBC context” Proiect “Retea Regionala pentru Coeziune Sociala” Cod proiect: 16.5.2.001.
Detalii
Anunt de participare pentru procedura de cumparare directa - servicii realizare materiale promotionale
17.07.2017
Toate materialele vor fi create de catre prestator, cu respectarea stricta a prevederilor Manualului de Identitate Vizuala al Programului Interreg V-A Romania-Bulgaria, in forma valabila la data respectiva conform "Manualului de Implementare”, disponibil la http://www.interregrobg.eu/ro/reguli-implementare/reguli-program/manualul-de-identitate-vizuala.html
Detalii
Anunt de atribuire pentru procedura de cumparare directa - servicii de consultanta in domeniul achizitiilor – expert achizitii
10.07.2017
Proiect: “Retea Regionala pentru Coeziune Sociala”, cod proiect: 16.5.2.001 Sursa de finantare: Sursa de finantare este Programul INTERREG V-A Romania - Bulgaria, Axa prioritara 5 - “An efficient region”, Obiectivul Specific 5.1 - “ To increase cooperation capacity and the efficiency of public institutions in a CBC context” Proiect “Retea Regionala pentru Coeziune Sociala” Cod proiect: 16.5.2.001.
26.06.2017
Anunt de participare pentru procedura de cumparare directa - servicii de consultanta in domeniul achizitiilor – expert achizitii - in cadrul proiectului “Retea Regionala pentru Coeziune Sociala” Cod proiect: 16.5.2.001
Un nou proiect
01.06.2017
Intr-o Conferinta de presa, organizata in data de 31 mai a.c., Asociatia Vasiliada a prezentat cel mai nou proiect social care urmeaza a fi implementat in urmatoarele 24 de luni.
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Pagina urmatoare Ultima pagina