Anunt achizitie servicii de promovare
logo CODE

Asociatia Vasiliada deruleaza, in perioada februarie 2016 – ianuarie 2018 proiectul ”Opozitie comunitara asupra evenimentelor dezastuase (CODE)”, cod PROTEC 15.3.1.002,  finantat in cadrul programului Interreg V-A Romania-Bulgaria.

In urmatoarea perioada vom derula o campanie de promovare a proiectului, in 15 comunitati din aria de implementare a programului Interreg V-A Romania-Bulgria, respectiv in judetul Dolj. Vor fi achizitionate urmatoarele produse: servicii de promovare – CPV 79342200-5.

Criteriul aplicat pentru atribuirea contractului va fi „preţul cel mai scăzut”.

Operatorii economici interesaţi sunt invitati să transmită oferte de preţ, pană la data de 10.06.2016, ora 15.00.

Documentatia pentru ofertanti si informatii privind procedura de achizitei pot fi solicitate la adresa de email: office@AsociatiaVasiliada.ro  Persoana de contact: BOBOC Mihai Sorin – Manager proiect.